מה זה המקום הזה?
בלוג ותיק (הוקם ב – 25 למרץ 2006). כולי תקווה שאתם יודעים מה זה בלוג (יומן אישי מקוון) ושקראתם איזה אחד או שניים בימיכם.

אם נדמה לכם שאתם לא מכירים מספיק בלוגים, כדאי שתדעו שהקמתי אינדקס לבלוגים עצמאיים ישראליים: גנזך הרשת.

איזה בלוג? ספר לי עליו קצת
בלוג תרבות אלטרנטיבית בעיקרו, אך מכיוון שאני אנושי, וכל תחום עניין אנושי מעניין אותי, הרי שיש כאן גם תוספות מיני תוספות מכל מיני מקומות.
(תוספת אוקטובר 2007:) בזמן שחלף מכתיבת עמוד זה, התעצב אופי הבלוג והפך לבלוג תרבות אלטרנטיבית ב*תל אביב*. מיתוג הנוצר בידי אחרים, אך אני זורם איתו בכיף. זוהי לא תוספת קריטית, אבל ה – faq הזה נראה לי עוין משהו, וחשבתי להוסיף בו הערה ידידותית.
(תוספת אוגוסט 2013:) זה כבר לא בלוג תל אביבי. אני גר בברלין מזה חמש שנים. זה בלוג תרבות ברלינאית, טיולי אופניים, בירה, מד”ב ופנטזיה, מוזיקה גרמנית עם סיפורי טיול לרוב ושטויות אינטרנטיות מדי פעם.

זהו? אין לך תיאור יותר ארוך לתת?
אני לא טוב בשיווק עצמי. יש לא מעט פוסטים שבתקווה מדברים לא רע בזכותי (או ברעתי).
(תוספת, מרץ 2011:) המתעניינים טיפה יותר בקורותיי, עלולים לרצות לבדוק פוסט זה. ואז את הפוסט הזה שנכתב שלוש שנים מאוחר יותר. הייתי מעדכן את ה – faq, אבל עבדכם עצלן גדול.

אבל איך זה עובד?
נכון לרגע זה נכתבים כאן 3-4 פוסטים בשבוע. אין להם מיקוד מיוחד. יש כל מיני סוג של פינות קבועות: המדף הז’אנרי (ביקורות מד”ב\פנטזיה), המלצות ברלין וטיולי אופניים (שניים לדוגמא).

בשנים האחרונות עולה סיכום שנתי עם עשרה פוסטים אהובים עלי, פרשנות, סטטיסטיקה ועוד: 2010, 2011, 2012, 2013.

אפשר ליצור איתך קשר?
וודאי! אפשר ואף רצוי. תמיד נחמד לקבל אימייל ששובר את שגרת יומי החדגונית (בעצם, נחמד לקבל אימייל גם ביום לא חדגוני). ניתן להשיג אותי בכתובת: neiman.mail@gmail.com.

משהו להוסיף?
כן. תגובות RSS מקבלים פה. עדכוני דוא”ל פה.

תאהבו את עמוד הפייסבוק של הבלוג פה!

בטוח שאין לך עוד משהו להוסיף…?
אתם חבר’ה עקשניים אתם :] אז ככה: החל מספטמבר 2008 עברתי לגור בברלין. לכמה זמן? חמש שנים לפחות, והיד נטויה.