יומיות 07.07.2015

הייתי מעורב בתאונה מוזרה הבוקר:

נהג רכב קטן התחיל לפנות ימינה בחדות, ועצר בפתאומיות כשראה שאני מגיע עם האופניים (לי הייתה זכות קדימה). נהג המשאית הענקית מאחוריו התבלבל, לא הבין שהנהג עוצר, והמשיך להתקדם קדימה. לאט לאט.

באותה איטיות מעצבנת הוא *עלה* על החלק האחורי של האוטו ומעך אותו. האוטו נדחף טיפה קדימה ונגע לי באופניים.

תוצאות: אין נפגעים. אפילו לא שריטות בגוף. החלק האחורי של הרכב נהרס לגמרי. השארתי אותם שם בזמן שבעל הרכב צעק על בעל המשאית. הם לא היו צריכים אותי.

לינקים: מה זה Time Salvager? ספר שרק הרגע יצא וכבר מייקל ביי קנה את זכויות התסריט שלו? זו מחמאה או עלבון כשמייקל ביי קונה את הזכויות שלך?

אפרופו ספרים שיצאו החודש: התחלתי את ארמדה של ארנסט קליין, ולפחות ההתחלה שלו מדהימה. כל כך מחזיר אותי ליממה המדהימה בה קראתי את Ready Player One.

תמונה: מזמן לא התלהבתי מאמן כמו שהתלהבתי מ – JoopaDoops. אני שוכר אותו מעכשיו והלאה לכל פרוייקט שאני עושה, עד סוף החיים.


אבשלום קור מסביר: אימרו שרונה (עם שין כמו sh) ולא 'סרונה'! היר היר! מה זו הפלצנות הזאת לשים 'סין' בהתחלת השם?

בריאן קוניצטקו, אחד מיוצרי אווטאר (הסדרה) וקורה (סדרת ההמשך), עובד על רומן גרפי.

האלבומים הכי טובים של החצי הראשון של 2015 – גירסת גרמניה. כן, הלינק בגרמנית, אבל אני די בטוח שתצליחו לגלות מה האלבומים ברשימה גם בלי להבין את השפה.

חדשות מדע: הצבע של פלוטו הוא אדום. עד עכשיו זאת הייתה רק השערה. עכשיו חללית New Horizon התקרבה מספיק לכוכב כדי לאשר זאת. מאדים החדש?

נהניתם? יש מצב שתאהבו גם את הכתבות האלה..

6 תגובות

  1. רוני הגיב:

    העיקר שיצאת בשלום.
    הכתבה על חולית בגרדיאן (לינק מאתמול? אולי שלשום?) מעולה.

  2. אז עכשיו גם ספרים דולפים לפני תאריך היציאה הרשמי שלהם?? (אני לוקח בחשבון שזה כבר המון זמן ככה, ופשוט לא הייתי מודע לזה מעולם).

    מצד אחד מאוד משמח לשמוע שבריאן קונצטקו עובד על יצירה כלשהי, לא משנה מה. מצד שני, העובדה שזה רומן גרפי מורידה פלאים את הסיכוי שאגיע אליה אי פעם… ארררג. למה לא סדרה??

    קיוויתי לרגע שרשימת אלבומי חצי השנה היא של אלבומים גרמניים בגרמנית. אבל לא. קצת מאוכזב. בטח יש שם גם אלבומים מהקטגוריה הספסציפית הזו, אבל זה אומר שצריך לעבור על כל הרשימה ולקרוא את כל הגרמנית הזו כדי לדלות את הדברים הרלוונטיים. אבל בסדר, אני אשאיר את זה פתוח בטאב משל עצמו, בטח אגיע לזה בשבוע הקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *