שיר חורף: אמה פולוק – האופטימיסט

יש מזג אוויר כל כך נפלא בחוץ, עד שהחלטתי להישאר ולעבוד בבית. עם המזגן שלי, התבשילים שלי – והכי חשוב: המוזיקה שלי.

אם כבר יש מוזיקה חורפית ברקע, למה בעצם לא לשתף בבלוג משהו חמים? המלצה על אמה פולוק (Emma Pollock) היא לא בגדר גילוי אמריקה. כסולנית The Delgados לשעבר, היא שם מוכר למדי בקרב חובבי הסינגר-סונגרייטרים. אלבום הבכורה שלה, Watch The Fireworks מספטמבר 2007, זכה ללא מעט שבחים – ושיר מתוכו אפילו נכנס לאחד מסיכומי השנה של האייפוד הרעב. חוץ מזה, היא ממשיכה את מגמת הפלישה הסקוטית שעוברת עלי בחודשים האחרונים. בסוף אהיה מוכרח לבקר שם.

השיר, The Optimist, שמסיים את האלבום, הוא שיר נוגה, עדין, חם – ונשמע מושלם עם סערת ברקים בחוץ. יש לכם 24 שעות להאזין לו – לפני שמזג האוויר ירגע והחוויה לא תהיה אותו הדבר.

[ להורדה: Emma Pollock – The Optimist ]

10 תגובות

 1. קפה בשרייבר הגיב:

  Chicken.

 2. ניימן הגיב:

  קר שם בחוץ!

 3. הילה הגיב:

  איזה שיר משובח… הדלגדוס באמת היו מעולים.
  ממש כיף ככה מול המחשב, עם מרק חם ושיר שכזה ברקע…

 4. ניימן הגיב:

  נכון? איזה כיף להיות סטודנט :]

 5. הילה הגיב:

  לא כיף בכלל. בגלל המבחנים הארורים לא נסעתי לירושלים ואני נהנית מהשלג דרך האינטרנט.

 6. דולי הגיב:

  המפף. כשהתעוררתי היה גשם נוראי בחוץ. התלבטתי איזה 40 דקות אם יש טעם לקום ולנסוע עד לאוניברסיטה בשביל שיעור בודד. אחרי מאבק מנטלי קשה ניערתי את החתול, קמתי ורצתי כל הדרך, כדי להספיק לשיעור. אבל כשהגעתי לגילמן גיליתי שהשיעור בוטל, הבוקר, ושלחו הודעה על הביטול ממש בסמוך לתחילת השיעור. ועכשיו הפוסט שלך. אוף. הייתי צריכה להישאר בבית.

 7. ניימן הגיב:

  אהמ. לא נעים בכלל….

 8. גיאחה הגיב:

  סקוטים, אה? שאנדנד שוב על The twilight sad? 🙂

 9. ניימן הגיב:

  נידנדת והופנם! זו חלק ממגמת הפלישה הסקוטית שהזכרתי בפוסט..

 1. 8 בפברואר 2008

  […] סקירת בלוגים וביקורות קצרה, לפני שהולכים לישון: ניימן כותב על אמה פולוק, סולנית הדלגדוז לשעבר שהוציאה אלבום סולו ראשון (הורדה). עמרי עשה סקירה של מיטב הלהקות המגיעות מדנבר, ואחת מהן היא דבוצ’קה (לא בדיוק שם של להקה מדנבר – הורדה). ובאחת התגובות בבלוג של עמרי גיליתי שהאיש הכי מצחיק במוסיקה הוציא לפני שני עשורים תקליט שבו הוא מקריא את “פטר והזאב”, יחד עם המוסיקאית וונדי קרלוס. nakamir, תודה על הטיפ! (הורדה) נספר גם שאלון עוזיאל קנט גט אינף אוב Xiu Xiu שהוציאו אלבום חדש (הורדה) ועל הדרך הכניס גם זמרת חדשה בשם ג’ורג’ פרינגל, אבל חלאס אנשים, תנו לישון. […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting