פרוייקטים, שינויים, עדכונים. כל הג’אז הזה אתם יודעים.

חייבים פוסט כזה מדי פעם.


[איני מתחייב שלא נפגעו פולי קפה בעת כתיבת פוסט זה. והתמונה מפה. ומוינה בגדול.]

לאורך השנים עוברים שינויים קטנים על הבלוג. כל כך קטנים, עד כדי שכך שאם לא יעלה פה פוסט מיוחד מדי פעם שמצביע עליהן, הן יעברו לרוב הקוראים מתחת לאף. לא זה רע כמובן – כי אף זה יופי של איבר! אבל עדיין.

להלן רשימת עדכונונים. באותה הנימה אתנצל גם על ההתנמנמות שהייתה פה בשבוע האחרון. היה לי איזה פרוייקט באוניברסיטה שהסתיים רק הבוקר.

1. מעכשיו ועד תמיד כל פוסט ארסבלוגיה יפתח בקריאה נרגשת למעצבים, או סתם אנשים שמכירים פוטושופ. אם בא לכם לתרום איקונים או שטויות אחרות לבלוג פה ושם – אתם יותר ממוזמנים. לי אין טיפת כשרון בתחום.

2. אייקונים? למה? לפרוייקטים טיפשיים כמו: פרוייקט הקפה הקטן של אוקטובר-נובמבר 2009! היות ובשלושת החודשים האחרונים הפכתי את עניין בתי הקפה לאובססיה אמיתית, החלטתי שכדאי אולי לסכם כמה שאני הולך אליהם בקביעות פה. חלקם כרובם מתאימים גם למבקרים תמימים בעיר לקפה של בוקר, או למי שמחפש אינטרנט אלחוטי בטיול (אל תהיו תמימים – אני יודע שיש פה כאלה! אתם שולחים לי אימיילים עם שאלות מדי פעם :]). הפוסטים יהיו במסגרת המיני-ביקורת הקצרה, כשכל פוסט יכתב מבית הקפה עליו הוא מדבר (כל עוד יש שם אינטרנט כמובן). תמונות? לאיודע אם יהיו. אני לא מאלו שמרגישים בנוח להיכנס עם מצלמה לעסק ולעשות לו בוק. אבל איקון טיפשי וחביב כבר יש:

3. עוד עיצובים? למה? לשני הבלוגים החדשים שאני מקווה שיקומו בקרוב. לראשון קוראים Wkiez.com (על שם Wrangel Kiez, הרובע החביב עלי בברלין) והוא יהיה כמובן בלוג תרבות באנגלית על ברלין. אני מקווה שילך לי טוב עם השפה. נחיה ונראה. השני הוא בלוג מתמטי לחלוטין בשם neimanslab.com (המעבדה של ניימן) והוא אפילו יותר מפחיד אותי מהבלוג הראשון (גם באנגלית וגם על מתמטיקה? אלוהים!). אין לי מושג מה אכתוב באף אחד מאלה, אבל איכשהו נסתדר. בשיטה הישראלית. בשניהם התשתית כבר קיימת, אבל העיצוב עדיין בעבודה ראשונית.

4. מה עוד? בקרוב יקום פה עמוד קבוע עם ריכוז המידע על ברלין במקום ייעודי. כי ששה ימים בברלין מכיל רק חלק קטן ממה שנכתב פה על העיר, אבל למרות זאת הוא הדבר העיקרי שמגיעים אליו. גם אשתדל להמשיך את הקטע ‘ביטים של ברלין’ שנותן מיני-ביקורות כאלה על כל מיני מקומות שאני מחבב בלי סדר מיוחד.

5. מהדורת אוקטובר של Music Alliance Pac ממשמשת, מתעכבת אבל בתקווה גם באה בקרוב. אין לי מושג אם יהיה שם נציג ישראלי, אבל במידה ולא אהיה, אולי ניזום פה פוסט מיוחד בבלוג שיסקור את השירים החביבים עלינו (=עלי) במהדורה, לצד שכנועים מיני שכנועים לבחור נציג ישראלי. אם וכאשר. שבוע הבא כזה.

יש עוד כמה נושאים, אבל אשמור אותם בלב כדי שיהיה על מה לכתוב פעם הבאה. בינתיים? שיהיה לכם שבוע שבוגי, כמו שגיאחה תמיד אומר.

7 תגובות

 1. ארז הגיב:

  אכן אזור נפלא

  האם המנויים יקבלו עדכונים על שני הבלוגים החדשים?

  חוץ מזה – ממליץ שלא תמליץ יותר מדי על ברלין – אלא אם אתה רוצה תרבית ישראליים שם בקרוב:)))))))))))))))))))))

 2. ניימן הגיב:

  *ה*איזור! 🙂

  וברור שלא. הבלוג מן הסתם לא מיועד לדוברי עברית. בשביל זה יש בלוג בעברית..

  (אגב, אני לא רואה איך יכולה להיות פה תרבית ישראליים. כלומר, יותר ממה שיש עכשיו. אנחנו בכל פינה)

 3. ארז הגיב:

  באמת?

  כבר?

  צריך לברוח לקלן

 4. CrazyVet הגיב:

  הייתי מתנדבת לעזור בשמחה, אלמלא כישוריי העיצוביים המוגבלים לעולם החומרי. אפס היכרות עם פוטושופ וחבריו, לצערי.

  בהצלחה 🙂

 5. ניימן הגיב:

  ארז – יאפ. אין ברירה :]

  CrazyVet – תצטרפי למועדון…

 6. יעל הגיב:

  התמונה הזו של הקפה עם הקצפת על הבוקר במשרד זו התעללות (במיוחד אם מדמיינים שזה שוקו סמיך משוקולד של לינדט). כן, 11:40 זה בשבילי “על הבוקר”.

 7. ניימן הגיב:

  במשרד העתידי שלי תהיה מכונת קצפת :]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting