קולומביה(4): תערוכה – ההיסטוריה של קולומביה כאמנות פופ

פוסט קצר למדי הפעם.


[סופר בוליבר! גיבור העל העשוי ללא חת ששיחרר את קולומביה! אח – כמה הייתי רוצה את האקשן פיגר הזה לעצמי]

מאז שהגעתי לקולומביה אני שואל את המקומיים על קומיקס ואנימציה מקומיים. בינתיים לא העליתי בחכתי יותר מדי: שיחה קצרצרה עם במאי אנימציה קולומביאני שלא סייע יותר מדי (ידיד של ידידה), אימייל של הבחור שמנהל את פסטיבל הקולנוע המקומי ואני עוד צריך לכתוב לו – וגם, בחורה אחת עם אוסף צעצועים מרהיב.

אבל ההפתעה הכי גדולה שלי הייתה דווקא בספריה הלאומית. מכר לקח אותי לשם סתם כי סיפרתי לו על אהבתי הגדולה לספריות. אבל כשהגענו גילינו שבימים אלו מתארחת שם תערוכה על ההיסטוריה של קולומביה – כשכולה מציגה פרשנות עם יצירות פופ מודרניות לסיפור של הארץ. להפתעתי הותר לי לצלם כאוות נפשי. מה שנתן לי את האפשרות להעלות פוסט מעוטר תמונות זה.


[הקרב על מגדלנה – סיפור קומיקס שהיה בתחילת המאה ה – 19. אני יודע שאי אפשר לקרוא זאת. היה קשה להשיג תמונה “קריאה”][חברי אנריקו מצא עשרות פרשנויות קולומביאניות ביצירה הזאת תוך דקה. לי יותר קשה להבחין בהן כמובן]

2 תגובות

  1. בעז יניב הגיב:

    לא יצא לי עדיין להגיב לפוסטי טיולים שלך. אולי בגלל שהטיול שלי עדיין לא רחוק קשה לי להתמודד עם זה שמישהו אחר מטייל 🙂 אבל באמת שיופי של פוסטים, כבר מזמן אמרתי לך שפוסטי השיטוט שלך הם מהאהובים עלי.

  2. ניימן הגיב:

    תודה. אלו פוסטים פחות סיפוריים מהרגיל – אז אני שמח לשמוע שיש מי שמתחבר אליהם :]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting