זה מוכן? יום 6

הדוקטורט הוגש? כנראה שלא. ואני אומר את זה כי המנחה שלי “יצא לרגע” באמצע המעבר על הדוקטורט, ומאז עברו כבר שלוש שעות.

עוד מאירועי היום: דיון סוער על זהות ועדת השופטים של הדוקטורט. יש הסכמה על הפוסט-דוקית החדשה מדרום קוריאה (שלא ממש מדברת אנגלית, ולכן אני מניח שלא תשאל שאלות). זהות שאר חבר השופטים טרם נקבע, לאחר שהובהר לי שאין חברי פקולטה אילמים (מה שהייתה האופציה העדיפה עלי).

הלינקים היומיים: The big bang theory תתרום 4 מליון דולר למלגות אקדמאיות לסטודנטים עניים. שזה הגיוני כמו שברוקלין 99 תתרום כסף לשוטרי ניו-יורק או משחקי הכס לחובבי סקס ביזארי.

שלא תבינו לא נכון. אני מאד בעד תרומת כסף לסטודנטים עניים, רק שהסיפור עצמו קצת תלוש. זה הרי לא שהמפץ הגדול באמת מקדמת מדע.

מכירים את ג’ון הרט? שחקן בריטי שהשתתף בנוסע השמיני, אינדיאנה ג’ונס וממלכת גולגולת הבדולח, הארי פוטר וכמובן: היה דוקטור הו לחצי שניה? התמונה המקסימה הבאה מתארת את הקריירה הקולנועית שלו.

ב – io9 מתלהבים מ – Vermilion: ספר על מכסחת שדים(!) במאה ה – 19(!) בסן פרנסיסקו (אין סימני קריאה). עוד לא ברור אם זה כיף טהור אמיתי או יצירה מלאכותית בטעם פרווה נוספת בז’אנר הפנטזיה העל-טבעית.

קצת פוסטים בעברית:
ממליץ מאד מאד מאד לקרוא את הסקירה (ללא מסקנות) על סכסוך הכדורגל הפלשתינאי-ישראלי של רונן דורפן.

אם אתם בקטע של מד”ב, תקראו את הרשומות של קני על מהפיכת הגל החדש שעבר הז’אנר לפני כמה עשורים (חלק א’, חלק ב’). מהאירועים המשמעותיים בחיי הז’אנר לדורותיו.

2 תגובות

  1. רוני הגיב:

    לכבוד מועדון הקריאה הבא: תמונות מהסט של “לבד על מאדים”
    http://thefilmstage.com/news/matt-damon-gets-stranded-in-first-images-from-ridley-scotts-the-martian/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting