מרטין טצלהוף: מוזיקה ברלינאית להורדה

ה – 24 שעות האחרונות היו רכבת הרים עצבנית. מה שנותן לי מוטיבציה לקחת רגע מנוחה, ולכתוב פוסט פשוט ורגיל על… מוזיקה. כן, סתם כך.

התוודעתי לראשונה למוזיקה של מרטין טצלאף (Martin Tetzlaff) ביומולדת שלו. לא בגלל שהוזמנתי, אלא היות והוא חגג את המאירוע במרתון הופעות שלו ושל מיטב חבריו (בחור מקובל) בקולגה. זו גם הייתה הפעם בה התאהבתי במקום עצמו. בסוף הערב, כשקניתי את הדיסק של הבחור מהבר, נרשם רגע חביב, כשהברמן קרא לו לבוא לברך את אותי על הרכישה. מרטין היה נבוך לגמרי, בדיוק כמוני, לא ידע בכלל מה לאמר, מלמל כמה משפטים מוזרים ואז חזר לחגוג. נראה לי שהוא כבר היה די שתוי בשלב הזה.

בכל מקרה, המוזיקה שלו באמת חביבה. כזה אינדי סינגר-סונגרייטר סטנדרטי וטוב כזה. אבל בברלין אין יותר מדי בסגנון הזה (אם אתה לא אלקטרוני אתה לא קיים בעיר הזאת). הוא גם שר מדי פעם, אם כי לא מספיק, בגרמנית, ולי זה נחמד.

לפני כמה ימים הוא שחרר מלא אלבומים ואי.פים להורדה חינם באתר\בלוג שלו. הורדתי כמה, והם טובים כמו זה שרכשתי (וגם באותו הסגנון). צירפתי לפה דגימה של שיר חביב מהאלבום Thank You City. אני חושב שהקטע הזה מאד מייצג את היצירה שלו.

אגב, ב – 21 לאוגוסט הוא מופיע בברלין. אפשר לבדוק אם אתם במקרה באיזור (פרטים במייספייס).

[הורדה: Martin Tetzlaff – Heart’s been cut]

2 תגובות

  1. ארז הגיב:

    אתה איש טוב

  2. ניימן הגיב:

    נהפוך הוא – אני איש מצוין! :]
    (סתם. מה גורם לך לאמר זאת?)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting