היי, חבר. אפשר להמליץ על על 35 שירים מצויינים?

תיכננתי במקור להזכיר את המיקסטייפ הבא בפוסט גיקדום הקרוב. אבל אז התחלתי להקשיב לו, והמשכתי, והמשכתי – ובשלב מסוים גיליתי שאני ממשיך לעבוד רק כדי שיהיה לי תירוץ להמשיך להאזין למוזיקה בחדר! כן – עד כדי כך המיקסטייפ טוב.


[ממשתתפי הפסטיבל: הפריק שואו של בונפרטה מברלין]

ועכשיו נתחיל מהתחלה: Incubate 2009 הוא פסטיבל תרבות עצמאית שנערך ב – Tilburg שבהולנד. אני באמת לא חושב שבאי הבלוג צריכים הסבר על מהי תרבות עצמאית, אז רק נציין שמשתתפים בו 247 אמנים, ושבכלל לא כולם מוזיקאיים. אם כי נראה שכמו ברוב האירועים, כמו הפגנות, מוזיקאיים מקבלים בסופו של דבר את רוב תשומת הלב. היות והמוזיקאיים לא יותר מדי מוכרים – פועל יוצא של היותם עצמאיים – אספו מארגני הפסטיבל את האוסף ממנו כה התלהבתי בפיסקה הראשונה.

אזהרה: המיקסטייפ אקלקטי להחריד, ומכיל נציגים מכמעט כל ז’אנר אינדי שתוכלו לחשוב עליו. אממה – להערכתי 90 אחוז מהם הן פנינים של ממש. הריצו אותי לגגל מידע על הלהקות והמבצעים, ומכל המידע שאגרתי שם אפשר לכתוב מגה-פוסט מרתק בפני עצמו. חבל לי שלא אוכל להגיע לפסטיבל. חבל לי יותר שעוד לא המציאו את המכונה שתאפשר להיות בשני מקומות בחיים באותו הזמן.

[פה. פה אפשר להוריד את המיקסטייפ. פה יש את כל השירים להורדה בלינק אחד.]

5 תגובות

 1. פרנק הגיב:

  מוריד. ומתי נשמע מיקסטייפ שלך?

 2. ניימן הגיב:

  אם יהיה לי כבר מיקסטייפ אז נראה לי שהוא יופיע אצלך. אבל אני צריך למצוא נושא שיהיה מעניין..

 3. ארז הגיב:

  אחלא דברים

 1. 31 באוגוסט 2009

  […] First Tweet 59 minutes ago nonobody Joost Heijthuijsen Highly Influential can anyone translate this one view retweet […]

 2. 31 באוגוסט 2009

  […] “היי, חבר. אפשר להמליץ על על 35 שירים מצויינים?” from Share […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting