חיי היום

כבר יותר משבוע שאני חי את חיי היום בברלין. בלי מסיבות, בלי פאבים ועם פחות אלכוהול. זו חוויה מאד מעניינת. הפגישות החברתיות הן בעיקר בבתי קפה – או לצהריים. וגם יוצא לי חצי מהערבים לבשל לחברים משהו בבית. טוב, האמת היא שזה לא מדויק לחלוטין מבחינה טכנית. שלשום, למשל, הלכתי לישון ב – 4:30 בלילה כי זה הזמן בו הידידה ההונגריה שלי עזבה לשדה התעופה. אבל לפני זה עשינו טיול לילי בשכונה מזרחית בברלין – כל כך מזרחית שהיא כבר לא מגניבה – ושתינו רק בירה אחת קטנה. כך שזה לא באמת נקרא חיי לילה..


[השלט של Mister Miller Hot Dog. נתקלנו בו בדרך חזרה משוק הפשפשים של מאוארפארק. מה זה אתם שואלים? או. מצוין. בקרוב הביקורת המפורטת. כולל תמונות!]

בצורה טבעית, דברים מעניינים חייבים להתרחש כשיושבים מספיק זמן ברשות הציבור. נגיד, שיחה עם זמרת אוסטרלית שבדיוק הגיעה לברלין – ותוך כדי הזמנה להופעה שלה. או התקלות מקרית באירועי השבוע ההיסטורי ברובע ניקולאי (ההיסטורי בפני עצמו) בזמן ארוחת ערב תמימה. וכו’ וכו’. אבל לא אלאה אתכם בפרטים או סיפורים חסרי מבנה עלילתי קלאסי. רק אתנצל על כך שבינתיים חיי היום מוצאים חן בעיני, לפחות עד שבוע הבא, ואודיע שבקרוב יתחילו להעלות פה ביקורות חדשות על מקומות בברלין. הגיע הזמן לעדכן את סדרת ברלין בששה ימים, שהפכה אאוטדייטד כבר די מזמן. ככה זה בעולם המודרני, דברים משתנים מהר. המלצות על מקומות – אפילו יותר מהר.

כך שאל תתפלאו אם בקרוב יחלו לעלות פה מיני-ביקורות קצרצרות על מקומות אלו או אחרים. כרגע אני חושב לעשות אותם תחת הכותרת ‘ביטים של ברלין 2009′, ומתישהו – עוד חודש-חודשיים, לגבש אותם לנושא אחד שיהווה מין המשך ל’ברלין בשישה ימים’. אגב, אם למישהו יש זמן – ויכולת – לנסות ליצור איזה איקון קטן לנושא – יהיה זה נחמד מאד. לא נעים לי להטריד כל הזמן את אותם האנשים בבקשות לאייקונים. נושא מנהלי ובקשה קטנה נוספת: נראה ליי שצריך להחליף את האיור של דמות ה’ניימן’ שנמצאת בראש הבלוג. כאמור, אם למישהו בא לדבר איתי בקשר להכנת משהו – נו, אתם יודעים מה לעשות (neiman.mail ב – gmail.com).

[תכף תבוא מורן להתלונן שדווקא בשבוע הביקור שלה בברלין החלטתי להפסיק לצאת בערבים. מה שלא מתיישב, אגב, עם העובדה שהיא בכלל לא אוהבת לצאת!]

4 תגובות

 1. חדשה פה הגיב:

  שרת שיר במאוורפארק?

 2. מורן הגיב:

  אתה פארש 🙂
  (טוב, נו, לא)

 3. ניימן הגיב:

  חדשה פה – סחטיין על ההתמצאות! אבל לא שרתי… אני אוהב קריוקי בעיקר בקטע של לצחוק על אחרים :]

  מורן – את כה החלטתי היום.. :]

 1. 5 בספטמבר 2009

  […] « חיי היום […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting