לידיעת המבקרים בברלין בשבת

שותפי היקר, והפעיל פוליטית עד אין קץ (זו אשכרה העבודה שלו), מארגן הפגנת ענק (הוא מקווה) לקראת הבחירות בגרמניה. איפה? מול מטה המפלגה הימנית (הפשיסטית לטענתו) NPD. למה? כי הם ימניים והוא שמאלני, וחוץ מזה, אף אחד לא אוהב פשיסטיים. מתי? מחר, ב – 14:00 בצהריים. איפה? ב – Mandrellaplatz שנמצאת ליד תחנת Köpenick.

לפרטים קצת יותר רטובים: הפגנה בברלין היא סוג של מסיבה עם ניחוח פוליטי בתוכה. זה אומר בירות (כנראה), תחפושות, רעש והרבה שמח. אפילו הופעות יש שם, והמארגנים מאד גאים בהן. פה מדובר בהופעה של Microphone Mafia, להקת היפ הופ מקומית – כשהדובדבן שבכתר הוא שיתוף פעולה בינם לבין אסתר בז’רנו – ניצולת מקהלת הילדות של אשוויץ. היא מוזיקאית וותיקה (עברה את השמונים), ועדיין פעילה. למשל, יחד עם Microphone Mafia וצמד ילדיה הוציאה אלבום היפ-הופ יידי (עם השפעות אוריינטליות).

שוב, בברלין כמו בברלין הפגנות חייבות להיות מלוות באפטר-פרטי, כדי שיהיה לכם מה לעשות עם כל האלכוהול שצברתם בהפגנה. הפעם זה ב – Räumen ב – Markgrafendamm24c (תחנת רכבת Ostkreuz).

זהו. עכשיו נפסיק להיות בלוג אירועים ברלינאי. זה לא באמת הקטע שלי.

[אה כן, שבתי מפולין, שלם אך עייף משני לילות רצופים בלי שינה בסוף הטיול. מתישהו יעלה סיכום שלו, כמו גם גיקדום חדש, כמו גם עוד כמה שטויות. כרגיל כזה]

5 תגובות

 1. ארז הגיב:

  שטיינמאייר יזכה?

 2. ניימן הגיב:

  אהמ. אין לי מושג אמיתי בקשר למה קורה בבחירות פה..

 3. אלכס הגיב:

  אני מבין שלא היית בסוף בסטוקהולם.. ,יש משהו מענין גם בסוף אוקטובר באמסטרדם http://www.pint.nl/pint/bbf.htm שמעת על זה משהו? (מקווה שאתה שולט בהולנדית כי לא מצאתי גרסה אנגלית לאתר..) אני מתכוון ל bokbier פסטיבל , טוב בכל מקרה לא בשביל זה באתי , לא כרגע לפחות, יש לי כרטיס ספייר לפצ’ה קוצ’ה (תל אביב כן) , אם מישהו יכול להיות מעונין הפנה אותו בבקשה למייל שלי.. 77beam@gmail.com
  צ’או

 4. ניימן הגיב:

  ואללה – לא שמעתי על הדבר הזה בהולנד. אבל יום לפני יש את המיני-פסטיבל החמוד הבא שחשבתי ללכת אליו:
  http://www.ratebeer.com/forums/1st-borefts-beer-festival-on-october-30th_114465.htm

  אולי אוכל לנצל זאת לסופ”ש בירה עצבני. שני פסטיבלים הולנדים בבת אחת.

  ואהמ – תנסה אולי לשאול בפורום מוזיקה ישראלית בקשר לכרטיסים. אני לא בטוח כמה הבלוג שלי כבר רלוונטי לאירועים תל אביביים..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting