קולומביה: הכנות, טיפים, עצות וסתם כמה פסקאות

ביום שישי, מוקדם לפנות בוקר (7:15 זמן המראה. אצל אנשים עם אורח חיים בריא זה סוף הלילה) אמריא לבוגוטה. בירת קולומביה. אני נוסע לשם לשלושה וחצי שבועות, בהם אצטרך, כרגיל לאחרונה, לשלב איכשהו בין לימודים לעבודה. האמת היא שאני לא יודע יותר מדי על המדינה (הכנתי המון חומר קריאה למטוס) – אבל יהיה נחמד לקבל אולי איזה טיפ קטן או שניים מאנשים שהיו שם ויכולים להצביע. יש לי כמה חברים מכרים מקומיים שיוכלו לארח אותי, כך שכנראה ולא אצא משועמם. מה שכן – אני מאד מקווה שיש שם בתי קפה עם אינטרנט אלחוטי! אחרת יהיה קשה מוות לעבוד. עד כדי כמעט בלתי אפשרי. רואים איזה מכור כבד נהיתי?

ובינתיים: הנה כמה תמונות מהעיר האבודה (La Ciudad) שעשתה ידידתי לורנה (שגם תארח אותי רוב הזמן). נראה מהמם, אם כי אין הרבה סיכוי שאגיע לשם: המסלול אורך שישה ימים, שזה רבע מהזמן העומד לרשותי.

לורנה, אגב, זוממת לסחוב אותי ל – Tuparro – במידע ומזג האוויר יהיה טוב ולא יהיו שם שריפות (זו העונה היבשה בקולומביה). הטענה היא שאין שם כלום, בעיקר שום ציווילזציה – מה שנשמר ע”י הגדרת האיזור כ’איזור גרעיני’ שמצריך כל מיני אישורים מיוחדים לבקר בו. נראה אם נשיג כאלו.


[עוד תמונה מהעיר האבודה]

6 תגובות

 1. שירה הגיב:

  איזה כיף לך

  לא ידעתי שחייהם של מתמטיקאים רצופים בהרפתקאות שכאלה, אם הייתי יודעת הייתי נרשמת מראש ללימודים 🙂

  ההנה לך! (צורה תקנית של תהנה)

 2. ניימן הגיב:

  אקדמיה זה הכי אחי! :] גם לא עובדים כל השנה, וגם יש המון בינלאומיות שקשורה בזה :]

 3. רוני ורד הגיב:

  היי,
  בוגוטה היא עיר נהדרת.

  אני לא זוכרת את שם המגזין, אבל מצאתי שם מגזין שהוא היה המקבילה של “עכבר העיר” של בוגוטה, וכך כל לילה נסענו למועדון/פאב אחר שהומלץ במגזין, זה יצא די מוצלח.

  חוץ מזה, כשהייתי שם הייתה תערוכה נהדרת של חיילי הטרה-קוטה מסין במוזיאון הלאומי, ראה סקירה בבלוג הטיול שלי דאז. קרוב לוודאי שכבר אין את התערוכה שם, אך שווה להתעדכן. זה היה מוזיאון מוצלח למדי.
  http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=733414

 4. ניימן הגיב:

  אחפש את המגזין. אני מקווה שאחד החברים המקומיים שלי מכיר את זה. הם לא בליינים גדולים מדי, כך שבטח אצטרך להתמודד בתחום הזה בלעדיהם.

  יצא לכם לטייל באיזור בוגוטה? או מקומות אחרים בקולומביה?

 5. Kaie הגיב:

  These pictures are beautiful!

 6. ניימן הגיב:

  I’ll let LOrena know 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting