מברלין ל.. איפושהו

[בתקווה האיפושהו הזה יהיה ברצלונה]

אני נמצא עכשיו בסיינט גלן (Saint Gallen). עיירה שוויצרית מרהיבה בפאתי הרי האלפים. להגיע לפה היה כלל לא קל, היות וחלק הנסיעה האחרון כלל טיפוס תלול של 400 מטר. כעת אני תשוש, יושב בדירה של הבחור מקאוץ’ סרפינג שמארח אותי, ונותן לשרירי לנוח בעצלתיים. בקרוב נלך לבדוק את תוצרת המבשלה המקומית.

קונסטנץ, גרמניה
[קונסטנס – העיירה הגרמנית בה התחלתי את הבוקר שלי. ביליתי בה שעתיים בתיקון האופניים. נקודה שאני גאה בה במיוחד – כי עשיתי זאת בעצמי! משימה כלל לפשוטה לבעל שתי ידיים שמאליות כמוני. זה רק מראה שעם קצת רצון ויכולת…]

כל זה בא כהקדמה לכך שאני מבלה את חודש החופש שלקחתי, ספטמבר, בטיול אופניים באירופה. המטרה היא להגיע לברצלונה ב – 20 לחודש, ולהישאר שם עד ה – 15 לאוקטובר. עד ה- 1 לאוקטובר אהיה בחופש התבטלותי מוחלט. את השבועיים שאחרי זה אצטרך להעביר בעבודה – אבל נכון לרגע זה עדיף לי לעבוד בברצלונה מאשר בברלין.*

בינתיים עברתי קצת בגרמניה – לקחתי מקאסל (Kassel) רכבת לקונסטנץ – עיירה גרמנית בגבול עם שוויצריה – ומשם רכבתי לסיינט גאלן היום. המטרה בהמשך היא לחצות את האלפים בדרך לאיטליה, לעבור במילאנו, לנסוע לגנואה – ומשם לקחת מעבורת לברצלונה. נראה איך התכנון הזה יעבוד במציאות. אנסה להעלות, בעיקר בשביל עצמי, קצת פוסטים על תופעות שאני נתקל בהם בדרך. פוסט יותר גדול על הטיול נכתב כטיוטה ברגעים אלו, ויעלה מתישהו בסיום הטיול אחרי עריכה רצינית.

היות והטיול מאולתר בזמן אמת, ולא ברור לאן הוא הולך – עזרת הקוראים תתקבל בברכה. בין אם בטיפים לגבי האלפים או צפון איטליה – ובין אם עצות לברצלונה (או למקומות קטנים אחרים בספרד. טרם החלטתי סופית אם ברצוני לשהות בעיר קטנה או בכפר צדדי). מלבד זאת, גם תגובות סתמיות יתקבלו בברכה. כמו תמיד.

——————-
* שיהיה ברור: אני מרשה לעצמי לשנות את היעד הסופי בכל רגע של הטיול – ולהישאר לשארית הזמן במקום כלשהו אם הוא יראה לי יפה. הכיף הכי גדול בחופש הוא שניתן לשנות בו תוכניות בלי השלכות הרסניות.

5 תגובות

 1. zikit הגיב:

  זה היה מהיר 🙂

 2. קורא עלום הגיב:

  fאני רק יכול להגיד שלמרות ש-tapa tapa בראמבלה הוא טאפאס סופר תיירותי ומסחרי הוא מאוד מאוד טעים ומומלץ לאכול בו.

 3. דרור הגיב:

  אני חושב שיצא לי להיות באיזור (באחד ממסעות הבירה שלי) זה ליד האגם בודנזי ?
  איזור פשוט מדהים ביופיו. אם יוצא לך קח מעבורת שעושה סיבוב בן אוסטריה, שוויץ וגרמניה ותבקר גם במירסבורג.
  איזה כיף.

 4. CrazyVet הגיב:

  איזה יופי.

  קורא עלום, יש מקומות כל כך הרבה יותר שווים לאכול בהם בבארסה בלי ליפול למלכודות תיירים שכזו (ובכלל, כל מה שעל הרמבלה זה מלכודת תיירים, עם סיכוי שיכייסו אותך על הדרך). צריך אמנם לדעת למצוא אותם, ובזמנו כתבתי רשימה של עשרה מקומות כאלה לטובת המחפשים.

 5. ניימן הגיב:

  תודה על התגובות. אתבונן בהן ביתר עיון מאוחר יותר כשיהיה קצת יותר זמן אינטרנט 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting