קמפיין הבחירות של מתאוש

זהו פוסט “קידום מכירות” חסר בושה. לא עבורי, עבור חבר.

התארח אצלי עכשיו עשרה ימים בחור. קוראים לו מתאוש פרורוק. יש אגדה מודרנית, נכונה לגמרי, שאני תמיד מספר על מתאוש:

בשנתיים האחרונות למד מתאוש תארים מתקדמים בשתי אוניברסיטאות באותו הזמן. אחד בורשה, הוא פולני במקור, ואחד בברלין.

מדי בוקר יום ג’, הגיע מתאוש לאוניברסיטה בברלין – למד עד הערב – ולקח אוטובוס לילה לורשה. הוא ישן באוטובוס, ירד באוניברסיטה, למד עד הערב – ויאללה: אוטובוס לילה לברלין, שם התחיל ללמוד בחמישי מוקדם בבוקר.


[מקור]

מסקנה: הבחור לא אנושי. הוא שייך לדור הפולני החדש; דור משכיל ושאפתן מאד, עם חלומות גדולים ומרץ בלתי נדלה לנצל את המשאבים שהאיחוד האירופאי מציע להם. דור שמפצה על שנים של קיפוח סובייטי.

עכשיו מתאוש לומד בפאריס. הוא החליט שהוא צריך גם שם תואר שני במשפטים. בין לבין הוא נרשם לתחרות על התמחות נחשקת בבריסל בקיץ. מתאוש כמו מתאוש הכין קמפיין שלם, והכריח אותי לשתף בבלוג.

ההצבעה היא דרך אפליקציית פייסבוק. תלחצו על התמונה למטה בשביל הסבר פשוט. ההצבעה היא עניין של שלוש לחיצות. אם יש לכם דקה פנויה, ובא לכם לעזור לבחור זהב – אז נשמח. ואם לא? שיהיה חג שמח בכל אופן 🙂

9 תגובות

 1. טליה הגיב:

  אני בורה ועם הארץ בכל הקשור לספר הפנים אך לכשישוב אישי,מבטיחה שיצביע בשביל מתאוש זה,שנקרא לי כאיש אשר הייתי חפצה מאוד בשכמותו בהנהגת ארצי שהולכת פייפן… בבקשה מסור לו בשמי הערצה על יכולותיו ודבקותו בהשגת מטרותיו.מעודי לא שמעתי על איש מדהים שכמוהו. אני מאחלת לו הצלחה בעיקר בשביל האיחוד האירופי שיוכל להשתמש באיש אשכולות כמותו.
  יפה עשית ששיתפת את קוראייך בסיפור אופטימי שכזה.תודה.
  טליה

 2. גלעד הגיב:

  הצבעתי עבורו. יש לו כרגע 200 הצבעות והוא מספר 7 בטבלה

  למוביל יש 1600 הצבעות אז יש לו עוד עבודה רבה.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אבל באיזה פייסבוק?

 1. 17 בפברואר 2013

  […] באפריל. הסיבה קצת מצחיקה: עלה פוסט משעמם ביותר על קמפיין של חבר טוב בשם מתאוש. אני מניח שמלנתלפים אנשים הגיעו מהפייסבוק שלו ושל […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting