נגנז בגנזך 12.09.2015: טיפה סיכומי שנה עברית במוזיקה וסרטים, על הפליטים, ביטול מס הבירה, עולים לברלין ירד, טבעונות בארה”ב ועוד ועוד

[נגנז בגנזך הוא טור שבועי שאוסף פוסטים ישראליים מהשבוע החולף. הוא נכתב בעזרת פורטל הבלוגים העבריים, גנזך הרשת. תעשו לבלוג לייק בפייסבוק?]

שבוע שלם בו נכתב הבלוג מהדרכים. הנה מה שהיה:

פוסטי טיול פיציים על פרנקפורט והיידלברג.

ביקורת על ספר בלשי על רוצח סדרתי נוסע בזמן.

יומיות: 11.09, 13.09, 16.09 (עם כמה סיפורים מהמסע).

לוגו גנזך הרשת

1. לא נתקלתי בהמון סיכומי שנה עברית, ולכן אני לא יכול לומר שזה של קולומבוס שונה מכולם. אבל בכל זאת: סיכום השנה העברית של קולומבוס שונה מכל השאר. ערבוב של אינדי, איזוטרי ישראלי וקצת מוזיקה מוכרת (לאנשים שממש מתעניינים במוזיקה, כן?). תענוג.

2. הפליטים מציפים את אירופה. נורא נוגעת לליבי כמות הישראליים שחרדים לצביונה הנוצרי של אירופה (שרובם, אגב, טוענים שאירופה הנוצרית אנטישמית). רונן דורפן עם כמה מילים שחייבים לקרוא על מהגרים, כדורגל וזה.

3. הורידו את המע”מ באחוז. ביטלו את מס הבירה המטורף. האם נחזה בירידת מחירי הבירה לצרכן בשבועות הקרובים? האם המשיח יבוא? בירה ועוד עוסק בנושא.

4. אין לי האנרגיה לעסוק בכל מעללי ‘עולים לברלין’. אז אשאיר למזבלה לנתח את הפרשה, ולספר לכם שהעמוד, נכון להיום, נסגר.

5. טבעוני הולך לאכול מטייל באמריקה ויוצאת לו מזה סדרת פוסטים (א’, ב’, ג’).

6. הבייט הלבן מספר איך פרוייקטים מתפתחים ומבקש לצפות לבלתי צפוי.

7. מזון בדיוני מספר על תפוח שאינו משחיר.

8. סיכום שנה קולנועי ישראלי של סריטה. צריך להוסיף משהו?

9. פה-שם מספרים על פשעי אינטרנט בישראל.

10. יש הרבה שחושבים שכשלון זה רע. מה, זה לא ברור מאליו? ואני אומר: לא. הצלחה אולי טובה במיידי, אבל לטווח הארוך כשלון נותן יותר. הוא מראה מה הגבולות שלך, מכריח אותך להשתפר, מכריח אנשים להשתנות. הצלחה משעממת.

הנה פוסט שאומר שהילדים שלכם צריכים ללמוד להכשל.

בקטנה...
1. האוניברסיטאות הישראליות צונחות בממד האוניברסיטאות.

2 תגובות

  1. יותם הגיב:

    וואו, הפוסט על פשעי אינטרנט בישראל פשוט נוראי. אני לא מכיר כלל את האתר המדובר, אבל מספיק שבפסקה הראשונה נכתב “Fishing” ובפסקה האחרונה יש השוואה מגוחכת בין סוכנת שמתחזה לילדה לאונס אישה עם ביקיני כדי שאטיל ספק בכל מה שכתוב באמצע ולא אחזור לשם לעולם.

  2. גם בירה וגם אוכל טבעוני, יצא לך טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting