יומיות 24.09.2015: קארים עבדול ג’באר כותב את מייקרופט הולמס, גילויים חדשים על הארי פוטר, סרטון מצויר ברוח דיסני, אלגוריתם הדחיסה החדש של גוגל ועוד

הלכנו אתמול לפאב. פתחנו את הדלת, ועננת עשן תקפה אותנו. פנינו לעזוב, כשהבעלים יצא החוצה. הוא בן 60+, עם כרס מכובדת וטרנינג שקטן עליו בכמה מידות.

בעודו מתנדנד ועם חיוך מוזר הוא אמר ‘תיכנסו תיכנסו..’. אז ענינו שקצת מעושן מדי בשבילנו, ואז הוא שאל ‘מאיפה אתם?’. ‘ישראל’ ענינו. ‘אוווווו… ישראל… אני אוהב ישראל.. בואו, תכנסו חברים ישראליים’. סירבנו והתחלנו ללכת.

במשך שלוש דקות הוא דלק אחרינו, צועק בקולו המוזר ‘ישראל… אני אוהב חברים ישראליים’..

לינקים: שמתם לב שמייקרופט הולמס הולך ונהפך לכוכב יותר גדול משרלוק? זה לא שבסדרה שרלוק יש לו תפקיד מכובד (ומגניב למדי), אלא גם בעידן דרקולה הוא היה (בעוד ששרלוק נפקד).

למה לא בעצם? על פי הספרים לא רק שמייקרופט מבוגר משרלוק, הוא גם חכם משרלוק, ואם לא היה עצלן היה הופך לבלש הגדול בהיסטוריה. ואתם יודעים מה, גם השם, ‘מייקרופט’, לא פחות מגניב משרלוק! קונן-דויל היה גאון בבחירת שמות.

עכשיו יוצא ספר חדש: מייקרופט הולמס. על עלילותיו של מייקרופט הצעיר ישר אחרי סיום הקולג’. הסופר הוא.. קארים עבדול ג’באר. יאפ, שחקן הכדורסל המיתולוגי (שיש אומרים שהיה גדול אפילו ממייקל ג’ורדן). אין סיכוי שאני לא קורא את הדבר הזה.

תמונה: Alexmdc עושה תמונות פנטסטיות של גיבורי תרבות מורידים את המסכה.

הענק בלי מסיכה

גוגל משחררת את Brotli: אלגוריתם דחיסה חדש בקוד פתוח. המחשבה העיקרית שלהם היא הרשת. אם רציתם להתמחות עכשיו באיזו נישה שבטח תתפוס, זה הזמן ללמוד את Brotli.

קורי דוקטורוב לא כותב המון ביקורות מדב”פ, אבל כשהוא כן כותב הוא מתלהב עד אינסוף. כמו עכשיו, מ – Luna: New Moon של איאן מקדונלד.

כמו הכל, גם הכתב האנושי הוא טרנד שחוזר בסוף להתחלה. המצרים התחילו עם כתב חרטומים בתמונות. עכשיו יש מקלדת אמוטיקונים! הנה:

כל הרשת געשה מ“גילויים חדשים” על משפחת הארי פוטר שחשפה ג’יי.קיי רולינג. אני לא נרעשתי, אבל אולי אתם כן.

סרטון לסיום: Cursed הוא סרט מצויר קצר ברוח דיסנית כזאת.

2 תגובות

  1. D! פה ועכשיו הגיב:

    נראה אותך כותב דבר כזה בדה-באזר! 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting