יומיות 03.08.2015: מדב”פ מקומי, Project Free TV נסגר ועוד כמה דברים

שמש בברלין.

כל האנשים המוכשרים והיצירתיים של העיר, שבדר”כ עובדים קשה כדי ליצור טרנדים שישנו את העולם, יצאו לשתות בירה בשמש. באמת, מעשר בבוקר הפארק עמוס באנשים ששותים בירה.

וואי וואי איזה האנג אובר מחכה להם מחר.

חדשות מקומיות: אף אחד כמעט לא יודע זאת, אבל את קיום הבלוג הזה אתם חייבים לאליס תמנת. היא ניהלה לפני עשור בלוג פופולרי בישראבלוג. קינאתי בה, וכך נוצר הבלוג שלי.

אליס יודעת, ברוך השם לכתוב, ועכשיו היא מנסה להוציא ספר ראשון. הוא כבר כתוב, אבל עוד צריך מימון. מה שאומר: פרוייקט מימון המונים. זה ספר פנטזיה שלפי הפרק הראשון נראה מקורי ומוזר להפליא. שמו? מכשפה – המסע. פרטים ותמיכה בפרוייקט יש פה.

מי שמצויה בשלב יותר מתקדם של מימון המונים היא הוצאת נובה של דידי חנוך. 63% כבר מומנו בשלב זה. מה שאומר, די בבטחון, שההוצאה תקום. אבל זה לא מספיק לדידי – ובצדק. הוא רוצה שהיא תקום ותמשיך לרוץ ותשגשג.

פוסט ארוך ומאיר עיניים על המחשבה שמאחורי הקמת פרוייקט מימון המונים, כמה כסף באמת צריך, כמה כסף רוצים – והכי חשוב: רמז לגבי הספר השלישי של ההוצאה. אני גרוע בחידות אז אין לי מושג מה הוא. דעתכם?

תמונת היום: איור מתוך גירסא מאוירת חדשה ל – The Halloween Tree של ריי ברדבורי.

Project Free TV שעשה קסמים בלהביא סדרות למסך המחשב נסגר. זה קרה בצורה סתמית אך דרמטית. יום אחד הופיעה שם הודעה “Goodbye” וזהו.

באינטרנט, אם אתר נופל, קמים מיד מאה להחליף אותו. ואם אתם רוצים למצוא את המאה האלה, תעיפו מבט ברדדיט.

דברים שלמדתי היום: Einstein Cross הוא תופעה אסטרונומית מדהימה. אני לא ממש מבין אותה, אבל מעורבת בה גלקסיה שמרוחקת מאיתנו 400 מליון שנות אור. בזכות כוח הכבידה שלה, הגלקסיה מושכת את האור של גלקסיה אחרת – שמרוחקת מאיתנו 800 מליון שנות אור, ומציגה ארבעה עותקים שלה.

תלחצו פה בשביל תמונה מרשימה, ותזכרו את הפיזיקה מאחוריה!

Vagabond Mutant Liquid הוא לא סרט קצר עם עלילה מדהימה שישנה לכם את החיים. אבל אלוהים, איזו ויזואליות! עד כמה אנימציה יכולה להיות יפה.

3 תגובות

  1. רוני הגיב:

    עודכן בהדסטארט, הספר השלישי הוא “עקורה” (במקור, Uprooted), מאת נעמי נוביק.

  2. Yoel הגיב:

    אליס ממש דומה למישהי שהכרתי בטכניון שקראו לה תמר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe without commenting